Artikelnummer: | Coltrui emma zwart |
Merk: | Ready to Wear |
Categorie: | Tops |
Artikel: | Tops |
De Coltrui Emma zwart combineert moeiteloos stijl met comfort, en is een must-have voor elke garderobe. Deze zwarte coltrui is gemaakt van een zachte, hoogwaardige stof die zowel warm als ademend is, perfect voor de koudere maanden. De klassieke colkraag en aansluitende pasvorm geven de trui een elegante uitstraling die zowel casual als chic te dragen is.
Dankzij de tijdloze zwarte kleur is de Coltrui Emma zwart eenvoudig te combineren met talloze outfits. Draag hem met een jeans voor een stijlvolle alledaagse look of combineer hem met een rok en hakken voor een meer geklede outfit. De coltrui is ontworpen met een subtiele ribstructuur die zorgt voor een luxe uitstraling, terwijl het stretchmateriaal ervoor zorgt dat de trui mooi blijft zitten en een flatterend silhouet biedt.
Belangrijkste kenmerken:
* Stijl: Aansluitend met colkraag
* Materiaal: Zachte, rekbare
EAN codes:
- 1729537193617
- 1729537208023
Artikelen worden gratis verzonden bij een bestelling van meer dan 50,-. Is je orderbedrag lager, dan zijn de verzendkosten 3,95 per verkooppartner. Sommige verkooppartners verzenden altijd gratis, dit staat vermeld bij het product. De bezorging van je pakket wordt doorgaans verzorgd door PostNL. Er zijn echter ook verkooppartners die jouw bestelling verzenden met DHL of DPD. Je kunt in je account altijd de status van je bestelling bekijken en met de Track & Trace code weet je precies waar jouw pakket is.
Op dit moment is het niet mogelijk om je pakket af te halen bij een servicepunt.
Verzenden naar het buitenland
Verzending naar België en Duitsland is ook mogelijk. Voor 4,95 per verkooppartner wordt het pakket bij je thuisbezorgd.
Artikelen mogen binnen 14 dagen worden geretourneerd, hier lees je de voorwaarden en hoe het werkt.
Retourkosten zijn voor eigen rekening.